Regulamin i warunki

 1. Włascicielem sklepu ANTYCZNY SALONIK jest firama Antyczny Salonik i Oprawa Obrazów Włodzimierz Babst.
 2. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są zanakami zastrzeżonymi dla ich właściciela.
 3. Wypełnienie formularza oraz naciśnięcie przycisku "WYŚLIJ ZAMÓWIENIE" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.
 4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych    osobowych przez firmę Antyczny Salonik w celu realizacji zamówienia.
 5. Kupujący ma prawo do wglądu,poprawienia oraz żądania  zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dn.29.08.1997r.
 6. Zamówienie złożone w formie elektronicznej będzie potwierdzone e-mailowo  przez firmę Antyczny Salonik w ciągu 2 dni roboczych. Zamówienie potwierdzone, zgodnie z Art.66. ust. 1 KC, traktowane jest jako złożone oświadczenie woli. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia firma  Antyczny Salonik zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zamówienia. 
 7. Zamówienia realizowane są w ciągu 48 godzin od daty potwierdzenia zamówienia.W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto.Na czas realizacji zamówienia składa się obsługa  zamówienia przez firmę Antyczny Salonik oraz czas dostarczenia towaru przez Kuriera lub Pocztę Polską.
 8. Koszt transportu do 30 km. przy zamówieniach powyżej 2 000 zł pokrywa sklep. Koszt transportu poniżej 2 000 zł pokrywa Kupujący wg. aktualnego cennika Poczty Polskiej lub wybranej firmy Kurierskiej.
 9. Firma Antyczny Salonik zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji (np. w   przypadku wcześniejszej sprzedaży wybranego artykułu na miejscu w sklepie).
 10. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy traktowane są jak złożone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu złożenia zamówienia.
 11. Towary zakupione w firmie Antyczny Salonik nie podlegają zwrotom ani wymianie.
 12. Na życzenie Kupującego do każdego zakupionego towaru wystawiamy fakturę VAT.
 13. Dla wszystkich kwestii spornych zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego Rzeczypospolitej Polskiej.
 14. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.